LOGOWANIE | REJESTRACJA

Testy HR24
kilka słów o firmie

… HR24 to mieszanka najnowszej wiedzy trendów oraz sprawdzonych już rozwiązań!


Zarządzanie personelem jest wyzwaniem, dlatego stworzyliśmy pakiet innowacyjnych narzędzi, które pozwolą na przeprowadzenie rekrutacji i zarządzanie zespołami pracowniczymi w każdej firmie.

 

HR24 to prosta i intuicyjna aplikacja dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Pozwala na optymalne zarządzanie budżetem – z nami oszczędzasz czas i pieniądze! Ułatwia dobór właściwego pracownika oraz zwiększa efektywność pracy. Aplikacja HR24 to efekt kompleksowego myślenia o problematyce HR – powstała dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej wiedzy z zakresu psychometrii, socjologii, ergonomii. Narzędzia HR24 są doskonale dostosowane do potrzeb firm działającym na polskim rynku.


Dzięki zastosowaniu najnowszych możliwości technicznych te wszystkie narzędzia dostępne są on-line, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. HR24 to mieszanka najnowszej wiedzy, trendów oraz sprawdzonych już rozwiązań. Nasze narzędzia HR dostępne on-line to połączenie najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu w projektach rekrutacyjnych, rozwojowych i szkoleniowych. Słuchamy naszych Klientów i jesteśmy ukierunkowani na ich potrzeby!

W sekcji dla przedsiębiorców oraz specjalistów i trenerów HR znajdziesz:


  • moduł dwufazowych testów psychologicznych (osobowościowe i zdolności intelektualnych)
  • moduł do profilowania stanowisk pracy PROFile
  • bank pytań do wywiadu ustrukturyzowanego NQuire
  • moduł testów osobowościowych CLEVRY z ponad 30 skalami

Autorzy metody


prof. Van der Maesen de Sombreff

Twórca merytoryczny testów psychologicznych HR24 profesor Poul van der Maesen de Sombreff – holenderski naukowiec, psycholog, który w 1 990 roku przygotował komputerową wersję przeprowadzania metody Assessment Center, z wykorzystaniem 35 obszarów kompetencyjnych oraz kilkuset pytań ocenionych pod względem jakości i trafności. Członek amerykańskiego stowarzyszenia psychologów. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, poświęconych ocenie pracowników i ich właściwemu umiejscowieniu w strukturze organizacji.

Urszula Jenerał-Feier

Psycholog, asesor w projektach Assesment i Development Center. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych i doradczych dla wyższej kadry kierowniczej i specjalistycznej. Była kierownikiem zespołów w największych projektach doradczych w Polsce, gdzie odpowiadała za procesy rekrutacji, przygotowanie systemów motywacyjnych, diagnozę kultury organizacji, profilowanie stanowisk pracy metodą kompetencyjną z wykorzystaniem testów psychologicznych. W ostatnich latach przygotowała cykle szkoleniowe dla trenerów wewnętrznych dla dużej instytucji finansowej oraz kierowała zespołem kilkudziesięciu doradców zawodowych przy największym projekcie outplacementowym w Europie Środkowej. Wiceprezes wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Anna Korzeniewska z zespołem

Założycielka Fundacji Rozwoju Talentów oraz HUMAN I.D. Absolwentka City University of New York (BA) i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu (Executive MBA). Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołem w firmach takich jak NIVEA Polska, Amica Wronki czy Ashley McBride Int’ I (NY, USA). Od 2007r. ściśle związana z rynkiem diagnozy i rozwoju zasobów ludzkich. Wraz z zespołem realizuje projekty diagnostyczno-rozwojowe dla renomowanych firm, bada potencjał wśród uczniów i studentów w programach statutowych fundacji oraz promuje talenty.

Bartosz Makles

Dyrektor zarządzający, licencjonowany trener metody DiSC . Zrealizował kilkanaście dużych projektów doradczo-szkoleniowych m.in. dla Siemens Healthcare, Kopalni Węgla Brunatnego w Koninie, PKP Telekomunikacja, DGA, Pilkington, Aquanet, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Zakładu Doradztwa Zawodowego z Poznaniu, Ergo HESTIA. Od 2005 roku zajmuje się wykorzystaniem narzędzi psychometrycznych w procesach diagnozy potencjału pracowniczego. Jest odpowiedzialny za rozwój narzędzi diagnostycznych, serwisów wchodzących w skład grupy oraz obsługą Klientów.

CLEVRY

Od ponad 30 lat jesteśmy inicjatorem zmian w życiu zawodowym opartym na umiejętnościach miękkich w zakresie pozyskiwania talentów, oceny i doradztwa. Działamy na całym świecie z klientami od Ameryki Północnej po Singapur z siedzibami w Brighton, Sztokholmie i Helsinkach. W Clevry mamy do Twojej dyspozycji ponad 150 certyfikowanych rekruterów umiejętności miękkich, psychologów biznesu i ekspertów. Naszymi klientami są m.in. takie uznane marki jak Ernst&Young, Marks&Spencer, Randstad, British Airways, Novartis, sieć supermarketów ASDA, Royal Mail.

+48 506 038 864